İş Planı Örneği KOSGEB

Bu bölümde yer alan iş planı örneği KOSGEB( Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Dairesi Başkanlığı)’in Girişimcilik Destek Programı dahilinde güncel ve yeni şablona göre hazırlanmış iş planı örneğidir. KOSGEB İş planlaması bir işletmedeki hedefleri ve bu hedefleri gerçekleştirmek için gerekli faaliyetlerin belirlenme amacı ile kullanılır ve Girişimcilik Desteği almak için her girişimci tarafından hazırlanması gerekmektedir.

İş Planı örneğinde işletmenin örgütlenmesi sağlanırken işletmenin hedefleri ve bu hedefleri gerçekleştirmek için kullanılacak stratejiler belirlenmeli.KOSGEB İş planları da girişimcilere iş akışıyla ilgili bilgi vermesi amacıyla yapılmaktadır ve Girişimcilik Kurulu üyelerine yapılacak iş hakkında bilgi verir.

kosgeb iş planı örneği
kosgeb iş planı örneği

 

ile kurulan iş yeri için İş planlaması yoluyla elde edilen bilgiler ve ilerleyen süreçte ortaya çıkabilecek gelişmelere karşı alınacak önlemler, olası olumsuzluklara karşı hazırlıklı olunmasını sağlar.

Kapsamlı bir iş planı çalışması yapılmadan iş kurma çabasına girilmesi kıt olan kaynakların hem girişimci hem de ülke ekonomisi açısından boşa harcanması olasılığını artırır.Bu sebep ile KOSGEB Girişimcilik Desteği almak için iş planı hazırlanması gerekir.

http://www.isplaniornekleri.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir